Mycket trevlig kontorslokal i centrala Göteborg med tillgång till en stor terrass!
Mycket trevlig kontorslokal i centrala Göteborg med tillgång till en stor terrass som sträcker sig runt huset. Nära till det mesta och ligger lättåtkomligt.
Kontor uthyres – 166 kvm, bra planritning och stor takterrass om ca 100 kvm i solläge.
Vi erbjuder er att ta över vårt kontrakt för kontor högst upp i huset på Kaserntorget 1, Göteborg, med tillträde omgående. Lokalen har tillgång till en stor terrass som sträcker sig runt huset, perfekt för pauser, informella möten eller en stund i friska luften.
Kontoret ligger centralt och lättillgängligt, med närhet till restauranger, butiker och goda kommunikationer.
- Storlek: ca 166 m² + ca 100 m² terrass
- Möjlighet till att köpa alla / delar av möbler och IT-utrustning
- Tillgång till stor terrass
- Centralt läge med god tillgänglighet
- Rum 1: ca 50 kvm, Rum 2: ca 30 kvm, Rum 3: ca 15 kvm, Rum 4: 5 kvm, rymligt kök, två stycken WC (en med dusch).
Marknadsinsikt: Så har denna verksamhetslokal hittats: Denna verksamhetslokal har skapats direkt av en hyresvärd på Verksamhetslokaler.se och ingår som en del av vår löpande bevakning av marknaden för verksamhetslokaler att hyra. Vi samlar in, strukturerar och uppdaterar data om lediga verksamhetslokaler på tvärs av marknaden för att ge hyresgäster och företag en bättre överblick över aktuella hyresmöjligheter, hyresnivåer och utvecklingen i området.